Nakladatelství HORUS obnovuje svoji vydavatelskou činnost

2020

Po delší pauze od vydání knihy Joseph P. Farrell: SS Bratrstvo zvonu vystoupil skarabeus opětovně z lůna Nut a dotlačil sluneční kotouč Hórův na nebeskou klenbu.

Díky obrovské vstřícnosti Jaroslava Chvátala (viz medailonek) jsme mohli společně připravit vydavatelský plán orientovaný na prestižní zahraniční publikace se zaměřením na různé alternativní směry, okulturní témata, kontroverzní poznání, mytologii a případně i moderní jungiánské publikace kombinované s odkazy na alchymistickou duchovní praxi.

Brzy vás seznámíme s prvním z řady připravovaných titulů.

Těšíme se na váš zájem i podněty.


Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal (*1967) je provozovatelem internetových stránek internetových stránek Matrix-2001.cz, rozvinutých za dobu své existence až do podoby masivního portálu s každodenním přídělem článků a videí, které jsou druhým nejvyhledávanějším virtuálním prostorem o alternativních informacích v České a Slovenské republice.
V roce 1990 byl jedním ze zakládajících členů tehdejší „Československé archeoastronautické společnosti“ a aktivně se podílel na výzkumu anomálních jevů v České republice i na Slovensku.